Yhteystiedot

Huom!

Chat -asiakaspalvelumme palvelee joka päivä kello 6-24 välisenä aikana. Voit avata keskustelun sivun alareunassa olevaa puhekuplaa klikkaamalla!

Käyntiosoite

SAFEDO OYJ (y-tunnus 1979493-9)
Aputoiminimi: Merplast
Leväsentie 2
FI-70700 KUOPIO
FINLAND
Puh: 010 279 2600 (ma-pe klo 8.00-16.00)
Tel. +358 10 279 2600 (Mon-Fri 8am – 4pm)

Puheluhinnat yrityksemme liittymiin (010 -alkuiset numerot)

Kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min
Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min
Huomioithan, että emme myy tuotteita yksityisasiakkaille, joten kuluttajansuojalain tarkoittama enimmäishinta asiakaspalvelupuheluista ei koske yritystämme.

Kulkuyhteydet

Toimistollemme on helppo tulla niin linja- kuin henkilöautollakin.
Keskustasta perille pääsee busseilla numero 20 ja 21 (kts. tarkemmat tiedot Kuopion liikenteen sivuilta).

Verkko-osoitteet

www.safedo.fi
info@safedo.fi

Laskutusosoite

» Lataa laskutusohjeemme (Safedo Oyj, pdf)

Paperilaskut
Safedo Oyj, Leväsentie 2, 70700 KUOPIO

Verkkolaskut
EDI/OVT: 003719794939 (Safedo Oyj)
Operaattoritunnus käytettäessä operaattoria verkkolaskun välityksessä: 003721291126 (Maventa)
Operaattoritunnus käytettäessä pankkia verkkolaskun välityksessä: DABAFIHH

Yhteystiedot


Jenni Kokkonen, myyntisihteeri
jenni.kokkonen@safedo.fi
p. 010 279 2600


Sonja Ikonen, ensiapu- ja työturvakurssit
sonja.ikonen@safedo.fi
kurssit@safedo.fi
p. 010 279 2606


Juha-Matti Räsänen, myyntijohtaja (Myynti Pirkanmaa-Satakunta)
juha-matti.rasanen@safedo.fi
p. 010 279 2615


Pasi Savolainen, myyntiedustaja (Pohjois-Pohjanmaa, Lappi)
pasi.savolainen@safedo.fi
p. 010 279 2617


Simo Susi, avainasiakaspäällikkö

Pääkaupunkiseutu
simo.susi@safedo.fi
p. 010 279 2612


Jarmo Joensuu, myyntiedustaja (Etelä-Pohjanmaa)
jarmo.joensuu@safedo.fi
p. 010 279 2604


Karel Christensen, myyntiedustaja (Pohjanmaa)
karel.christensen@safedo.fi
p. 010 279 2611


Mika Piispanen, myyntiedustaja (Etelä-Karjala, Kymenlaakso)
mika.piispanen@safedo.fi
p. 010 279 2608


Ville Kuusela, myyntiedustaja (
Pohjois-Karjala)
ville.kuusela@safedo.fi
p. 010 279 2619


Marja Helenius, myyntiedustaja (Vantaa-Espoo)
marja.helenius@safedo.fi
p. 010 279 2603


Jari Laurinen, myyntiedustaja (
Varsinais-Suomi)
jari.laurinen@safedo.fi
p. 010 279 2614


Henry Holma, myyntiedustaja (Päijät-Häme, Kanta-Häme) 
henry.holma@safedo.fi
p. 010 279 2616


Mikko Martiskainen, myyntiedustaja (Pohjois-Savo, Keski-Suomi)
mikko.martiskainen@safedo.fi
p. 010 279 2610