Yhteystiedot

Käyntiosoite

MERPLAST OYJ (y-tunnus 1979493-9)
Leväsentie 2
FI-70700 KUOPIO
FINLAND
Puh: 010 279 2600 (ma-pe klo 8.00-16.00)
Tel. +358 10 279 2600 (Mon-Fri 8am – 4pm)

Puheluhinnat yrityksemme liittymiin (010 -alkuiset numerot)

Kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min
Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min
Huomioithan, että emme myy tuotteita yksityisasiakkaille, joten kuluttajansuojalain tarkoittama enimmäishinta asiakaspalvelupuheluista ei koske yritystämme.

Kulkuyhteydet

Toimistollemme on helppo tulla niin linja- kuin henkilöautollakin.
Keskustasta perille pääsee busseilla numero 20 ja 21 (kts. tarkemmat tiedot Kuopion liikenteen sivuilta).

Verkko-osoitteet

www.merplast.fi
info@merplast.fi

Laskutusosoite

» Lataa laskutusohjeemme (Merplast Oyj, pdf)

Paperilaskut
Merplast Oyj, Leväsentie 2, 70700 KUOPIO

Verkkolaskut
EDI/OVT: 003719794939 (Merplast Oyj)
Operaattoritunnus käytettäessä operaattoria verkkolaskun välityksessä: 003721291126 (Maventa)
Operaattoritunnus käytettäessä pankkia verkkolaskun välityksessä: DABAFIHH

Yhteystiedot, myynti

Jenni Kokkonen, myyntisihteeri
jenni.kokkonen@merplast.fi
p. 010 279 2600
Juha-Matti Räsänen, myyntijohtaja
Myynti Pirkanmaa-Satakunta
juha-matti.rasanen@merplast.fi
p. 010 279 2615
Mikko Martiskainen, myyntiedustaja
Pohjois-Savo
mikko.martiskainen@merplast.fi
p. 010 279 2610
Pasi Savolainen, myyntiedustaja
Pohjois-Pohjanmaa, Lappi
pasi.savolainen@merplast.fi
p. 010 279 2617
Karel Christensen, myyntiedustaja
Pohjanmaa
karel.christensen@merplast.fi
p. 010 279 2611
Timo Talkio, myyntiedustaja
Keski-Suomi
timo.talkio@merplast.fi
p. 010 279 2612
Mika Piispanen, myyntiedustaja
Etelä-Karjala
mika.piispanen@merplast.fi
p. 010 279 2608
Sonja Lahtinen, myyntiedustaja
Pääkaupunkiseutu, Helsinki-Vantaa
sonja.lahtinen@merplast.fi
p. 010 279 2613

Marja Löppönen, myyntiedustaja
Pääkaupunkiseutu, Vantaa-Espoo
marja.lopponen@merplast.fi
p. 010 279 2603

Jari Laurinen, myyntiedustaja
Varsinais-Suomi
jari.laurinen@merplast.fi
p. 010 279 2614
Hannu Puumalainen, myyntiedustaja
Päijät-Häme, Kanta-Häme
hannu.puumalainen@merplast.fi
p. 010 279 2616
Ville Kuusela, myyntiedustaja
Pohjois-Karjala
ville.kuusela@merplast.fi
p. 010 279 2619